Ratuszowa_Marmurowa.jpg

Robert Cydzik

Specjalista ds. karier

1638758521369_edited.jpg

O mnie

Robert Cydzik studiował na Fordham University, gdzie ukończył Magna Cum Laude z
Bachelor of Science in Business Administration z koncentracją w systemach informatycznych i informatyce. Urodził się w Nowym Jorku, a jego ulubionym sportem jest piłka nożna. Został sędzią w wieku 15 lat, a teraz sędziuje profesjonalną piłkę nożną gry w Stanach Zjednoczonych.


Od odwiedzania Polski każdego lata po uczęszczanie do polskiej szkoły, Robert zawsze postrzegał Polskę jako istotną część swojej tożsamości. Dlatego będąc na Fordham University współtworzył i był prezesem Klubu Polskiego. Robert był również stażystą analityka danych kontekstowych w Muzeum Narodowym w Szczecinie. Ostatnio był konsultantem biznesowym w Management Solutions, gdzie kierował zespołem administratorów baz danych dla globalnego banku. Obecnie jest konsultantem ds. danych i technologii w dziale Cyber Risk & Regulatory PricewaterhouseCoopers.

Czym się zajmuję w PSM

Specjalista ds. karier odpowiada za tworzenie materiałów public relations i marketingowych, takich jak komunikaty prasowe, artykuły i biuletyny, treść postów w mediach społecznościowych oraz koordynację wydarzeń promocyjnych.