Ratuszowa_Marmurowa.jpg

Dział ds. Międzynarodowych

Polskiego Stowarzyszenia Młodzieży

PERSONEL DZIAŁU DS. MIĘDZYNARODOWYCH

Helena Źródłowska

Dyrektor ds. Międzynarodowych

Helena Źródłowska urodziła się w Kozienicach. W dzieciństwie mieszkała również w Estonii i na Ukrainie. Do USA przeprowadziła się w wieku 20 lat, gdzie obecnie jest studentką Ekonomii i Biznesu na New York University. W przeszłości zajmowała stanowisko Asystentki Działu Eventów w warszawskim hotelu Marriott. Obecnie pełni rolę asystentki działu kadr w NYU Wagner. 

ZADANIA I OBOWIĄZKI

Dział ds. Międzynarodowych odpowiada za współpracę z delegaturami i oddziałami stowarzyszenia na obczyźnie oraz koordynuje ich współpracę z Zarządem Polskiego Stowarzyszenia Młodzieży. Pomaga w utworzeniu delegatur i kontaktu z organizacjami państwowymi i pozarządowymi poza granicami Stanów Zjednoczonych.

KONTAKT

Z Biurem ds. Międzynarodowych należy skontaktować się za pośrednictwem poczty elektronicznej (hzrodlowska.psm@gmail.com) w sprawach dotyczących współpracy międzynarodowej, współpracy stowarzyszenia z rządem lub organizacjami non-profit poza Stanami Zjednoczonymi i delegacjami stowarzyszenia.

Biuro Prezesa Polskiego Stowarzyszenia Młodzieży

Biuro ds. Administracyjnych

Biuro ds. Społecznych

Dział ds. Międzynarodowych

Dział ds. Programów

Dział ds. Finansów

Dział ds. Mediów i Promocji

PSM

Dla młodzieży.

Copyright © 2020 Polskie Stowarzyszenie Młodzieży, Inc. jest organizacją niedochodową zwolniona z podatku na mocy sekcji 501 (c)(3) Kodeksu Podatkowego. Darowizny można odliczyć od podatku, zgodnie z prawem.
Wszystkie prawa zastrzeżone. Strona internetowa zaprojektowana przez Blueprint Design Studios.

WebsiteLogoPL.png