Daria Kalinowski

Koordynator ds. Członkowskich

O mnie

Daria Kalinowski jest absolwentką Garfield High School i Polskiej Szkoły Dokształcającej im. Św. Stanisława Kostki w Garfield, New Jersey. W swoim wolnym czasie Daria, lubi taniec towarzyski, śpiewać i grać na gitarze. Urodzona i wychowana w Stanach Zjednoczonych, jej polskość stanowi ważną część jej tożsamości. W przyszłości Daria chciałaby podróżować po świecie, zwłaszcza, aby pewnego dnia móc pomóc osobom potrzebującym. Jest osobą oddaną Ojczyźnie i z pasją pomaga innym.

Czym się zajmuję w PSM

Koordynator ds. Członkowskich odpowiada za wszelkie sprawy dotyczące członków Polskiego Stowarzyszenia, utrzymuje i aktualizuje spis członków, odpowiada za wydawanie materiałów przydatnych członkom i pomaga Polskiemu Stowarzyszeniu Młodzieży w realizowaniu zobowiązań wobec członków. Współpracuje z członkami Stowarzyszenia w celu usprawniania programów realizowanych przez Stowarzyszenie i identyfikuje potrzeby członków. Koordynuje zbieranie stosownych opłat członkowskich i odpowiada za rozwijanie grona członków Stowarzyszenia.

PSM

Dla młodzieży.

Copyright © 2020 Polskie Stowarzyszenie Młodzieży, Inc. jest organizacją niedochodową zwolniona z podatku na mocy sekcji 501 (c)(3) Kodeksu Podatkowego. Darowizny można odliczyć od podatku, zgodnie z prawem.
Wszystkie prawa zastrzeżone. Strona internetowa zaprojektowana przez Blueprint Design Studios.

WebsiteLogoPL.png