O mnie

Natalia Karwowska urodziła się w Jersey City w stanie New Jersey w rodzinie polskich emigrantów. Od urodzenia otaczała ją polska kultura, tradycje i obyczaje. W wieku czterech lat rozpoczęła naukę w Polskiej Szkole Dokształcającej w Clark, gdzie po kilkunastu latach nauki zdała maturę. Była również aktywną harcerką i wędrowniczką w Związku Harcerstwa Polskiego. Przez kilka lat była również pomocą dla nauczycielki klasy 4-latków w polskiej szkole.
 
Natalia obecnie jest studentką architektury i urbanistyki na uczelni Rutgers University. Aktywnie działa w polonijnych organizacjach.

Czym się zajmuję w PSM

Udziela wsparcia w zakresie czynności formalnych, administracyjnych i organizacyjnych. Pomaga w identyfikowaniu potrzeb młodzieży i tworzeniu odpowiedniego podejścia Stowarzyszenia do najskuteczniejszego służenia pomocą młodzieży. Wspiera rozwój Stowarzyszenia swoją kreatywnością, identyfikuje nowe kierunki rozwoju Stowarzyszenia oraz ocenia skuteczność podejmowanych działań. Odpowiada za zapisywanie (protokołowanie) przebiegu zebrań zarządu. 

Copyright © 2020 Polskie Stowarzyszenie Młodzieży, Inc. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Strona internetowa zaprojektowana przez Blueprint Design Studios.

g1266.png