Ratuszowa_Marmurowa.jpg

Julia Maciejak

Koordynator ds. Programów Kulturalnych

O mnie

Urodzona w Nowym Jorku Julia Maciejak dorastała zanurzona w polskiej kulturze dzięki staraniom rodziców o utrzymanie prawdziwego polskiego domu. Julia odwiedzała Polskę każdego lata, odkąd była mała, zwiedzając piękne miasta, takie jak Wrocław i Gdańsk. Po powrocie Julia uczęszcza do polskiej szkoły kościoła św. Cyryla i Metodego na Greenpoincie i planuje przystąpić do matury, aby utrwalić znajomość języka polskiego. Tam jest wolontariuszką i pomaga w kościele św. Stanisława Kostki. Julia obecnie uczęszcza do Townsend Harris High School i planuje kontynuować naukę na kierunku medycznym.

W wolnym czasie Julia uwielbia gotować i piec potrawy dla swojej rodziny i przyjaciół, prowadząc jednocześnie bloga kulinarnego. Dodatkowo uwielbia tańczyć do muzyki z całego świata i grać w piłkę nożną. Julia biegle włada językiem polskim i angielskim oraz biegle językiem francuskim.

PSM

Dla młodzieży.

Copyright © 2020 Polskie Stowarzyszenie Młodzieży, Inc. jest organizacją niedochodową zwolniona z podatku na mocy sekcji 501 (c)(3) Kodeksu Podatkowego. Darowizny można odliczyć od podatku, zgodnie z prawem.
Wszystkie prawa zastrzeżone. Strona internetowa zaprojektowana przez Blueprint Design Studios.

WebsiteLogoPL.png