Ratuszowa_Marmurowa.jpg

Isabelle Mazgaj

Członek zespołu

Mazgaj_Isabelle - Headshot1 (1)_edited.jpg

O mnie

Isabelle Mazgaj uczęszcza do Technikum Hrabstwa Bergen w Teterboro, NJ. Zacznie uczęszczać na uniwersytet Seton Hall jesienią jako major biznesu i członek Buccino Leadership Institute.

Uczęszczała, a następnie zgłosiła się na ochotnika do polskiej szkoły St. Michael's w Lyndhurst, New Jersey. Isabelle jest zapisana do programu prawa i wymiaru sprawiedliwości prowadzonego przez jej szkołę średnią i stażysta w gmachu sądu hrabstwa Bergen. Ma silną pasję, pomagając ludziom i ma nadzieję, że będzie to robić przez całą swoją karierę w college'u. W wolnym czasie Isabelle lubi podróżować, tańczyć i zanurzać się w nowe doświadczenia.

Isabelle jest aktywnym członkiem wielu społeczności. Jest przewodniczącą Inicjatywy Ochrony Środowiska w swojej szkole średniej. Ponadto jest asystentem instruktora tańca w swoim studio tańca. Isabelle ma wielką pasję do swoich polskich korzeni i jest dumną polsko-amerykańską obywatelką świata.

Czym się zajmuję w PSM

Asystent Wykonawczy Prezesa wspiera Prezesa Polskiego Stowarzyszenia Młodzieży w pełnieniu swoich obowiązków, odpowiada za odpowiadanie na pytania i prośby o spotkanie kierowane do Prezesa, doradza dyrektorom Stowarzyszenia w celu pomagania im w podejmowaniu spójnych decyzji, organizuje podróże służbowe i spotkania, opracowując plany podróży i plany rezerwacji transportu, oraz organizowanie zakwaterowania i zakwaterowania podczas podróż służbowych, realizuje projekty i zadania specjalne, dba o reputację Prezesa i Stowarzyszenia.