top of page
Ratuszowa_Marmurowa.jpg

Karolina Molter

Asystent Wykonawczy

IMG_1197_edited_edited_edited.jpg

O mnie

Karolina Molter urodziła się w Nowym Jorku. Obecnie studiuje w St. Francis Preparatory School, mieszczącej się w Fresh Meadows, gdzie utrzymuje swoje wybitne stopnie i jest członkiem National Honor Society. Karolina wychowała się w polskim gospodarstwie domowym, w którym jako pierwszym językiem mówiła po polsku. Ponadto przez 13 lat uczęszczała do Polskiej Szkoły św. Faustyny ​​w Ozone Park, gdzie nauczyła się czytać, pisać i biegle mówić po polsku. Jest także aktywnym członkiem organizacji polonijnych w Kościele rzymskokatolickim św. Stanisława i Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Karolina dorastała uczestnicząc w konkurencyjnym tańcu towarzyskim przez 8 lat, gdzie została nagrodzona w mistrzostwach stanu. Oprócz tego, Karolina tańczyła balet, hip hop, lirykę, jazz i była w swojej licealnej drużynie cheerleaderek. W 2011 roku została Little Miss Ozone Park, a w 2012 Miss National Sea League of America (Liga Morska). Brała również udział w międzynarodowych konkursach plastycznych, gdzie otrzymała wyróżnienie Prezydenta RP (Andrzeja Dudy). Rysowanie jest jej hobby od 6 roku życia.


Karolina spędza czas z przyjaciółmi, tańcząc, rysując i modelując. Ma też wielką pasję do mody. Karolina planuje w przyszłości korzystać z polskiego języka i tradycji. Jest osobą pozytywną i opiekuńczą, która pomaga innym w potrzebie. Podróżowanie to jedna z jej ulubionych rzeczy, podobnie jak spędzanie czasu z polską rodziną.

Czym się zajmuję w PSM

Asystent Wykonawczy Prezesa wspiera Prezesa Polskiego Stowarzyszenia Młodzieży w pełnieniu swoich obowiązków, odpowiada za odpowiadanie na pytania i prośby o spotkanie kierowane do Prezesa, doradza dyrektorom Stowarzyszenia w celu pomagania im w podejmowaniu spójnych decyzji, organizuje podróże służbowe i spotkania, opracowując plany podróży i plany rezerwacji transportu, oraz organizowanie zakwaterowania i zakwaterowania podczas podróż służbowych, realizuje projekty i zadania specjalne, dba o reputację Prezesa i Stowarzyszenia.

bottom of page