Ratuszowa_Marmurowa.jpg

Marzena Nguyen

Koordynator ds. Komunikacji

O mnie

Marzena Nguyen jest Polką pochodzenia wietnamskiego, która urodziła i wychowała się w Warszawie do momentu gdy wyprowadziła się do Stanów Zjednoczonych na studia. Obecnie jest studentką biochemii na uczelni New York University, dążąc do wykonywania jej wymarzonego zawodu - bycia stomatologiem. Marzena bardzo lubi pomagać innym, dlatego w wolnym czasie jest wolontariuszką w organizacji „Invisible Hands Deliver”, która ma na celu pomagać osobom potrzebującym, szczególnie tym dotkniętym finansowo podczas pandemii. Marzena jest również asystentką badawczą w szpitalach NYU Langone oraz Bellevue Center. Pasją Marzeny jest tańczenie, szczególnie w stylu latynoamerykańskim.  W 2017 roku została mistrzynią w Ogólnopolskim Turnieju Tanecznym Pro-Am. Co więcej, reprezentuje NYU na międzyuniwersyteckich turniejach tanecznych. Marzena płynnie włada trzema językami: polskim, angielskim oraz wietnamskim.

Czym się zajmuję w PSM

Koordynator ds. Komunikacji odpowiada za tworzenie materiałów relacji publicznych i marketingowych, takich jak komunikaty prasowe, posty na blogach i biuletyny, treść udostępnień w mediach społecznościowych oraz za koordynowanie wydarzeń promocyjnych.


PSM

Dla młodzieży.

Copyright © 2020 Polskie Stowarzyszenie Młodzieży, Inc. jest organizacją niedochodową zwolniona z podatku na mocy sekcji 501 (c)(3) Kodeksu Podatkowego. Darowizny można odliczyć od podatku, zgodnie z prawem.
Wszystkie prawa zastrzeżone. Strona internetowa zaprojektowana przez Blueprint Design Studios.

WebsiteLogoPL.png