top of page
Ratuszowa_Marmurowa.jpg

Natalia Ostapowicz

Wiceprezes

ostapowicz_edited_edited.jpg

O mnie

Natalia Ostapowicz urodziła się w Nowym Jorku. Obecnie uczęszcza CUNY Baruch College jako stypendystka rektora. W związku z wybraniem kierunku finanse i rachunkowość w wakacje pracowała jako stażystka w Balyasny Asset Management na Manhattanie co pomoże jej w rozwoju dalszej kariery. W 2022 roku ukończyła Millennium Brooklyn High School w Park Slope na Brooklynie, zajmując piąte miejsce wśród najlepszych uczniów. Natalia uczęszczała do polskiej szkoły w parafii św. Cyryla i Metodego do dziesiątego roku życia. Po przeprowadzce na Queens, skończyła naukę języka polskiego w polskiej szkole św. Faustyny w Ozone Park jako jeden z najlepszych absolwentów. 

 

W wolnym czasie, Natalia uwielbia pracować jako wolontariuszka, spędzać czas z przyjaciółmi, i poznawać nowe rzeczy. Natalia również lubi podróżować do nowych miejsc ale najbardziej lubi odwiedzać Polskę i swoją rodzinę która tam mieszka. Natalia ma nadzieję, że w przyszłości pomoże wielu osobom i wykorzysta płynną znajomość języka polskiego.

Czym się zajmuję w PSM

Aktywnie nadzoruje zadania administracyjne i organizacyjne stowarzyszenia, zapewniając realizację celów. Koordynuje efektywną współpracę z młodzieżą polonijną poprzez wydarzenia i spotkania z urzędnikami rządowymi i samorządowymi. Reprezentuje członków wewnątrz i na zewnątrz stowarzyszenia, podejmując w ich imieniu decyzje dotyczące bieżącego funkcjonowania stowarzyszenia młodzieży. 

bottom of page