Watercolor Painting

Warsztaty malarskie

dla młodzieży

Sobota, 22 sierpnia o godz. 4PM | Online (Zoom)

Naucz się nowych umiejętności, stwórz piękne dzieło pod okiem doświadczonego malarza, odkryj w sobie pasję! Końcowym efektem warsztatów są piękne dzieła sztuki namalowane przez uczestników.

Czas i lokalizacja

Sobota, 22 sierpnia 2020 o godzinie 4:00PM (czasu nowojorskiego)

Warsztaty odbywają się za pośrednictwem aplikacji wideokonferencyjnej Zoom. Link zostanie przesłany po rejestracji.

Opis wydarzenia

Serdecznie zapraszamy młodzież w wieku od 13 do 30 lat na warsztaty malarskie prowadzone przez malarkę Angelikę Mojsę. Podczas warsztatów młodzież pozna technikę malarstwa farbami akrylowymi i utworzy własne dzieło na podstawie naśladowania instruktora. Nie jest wymagane jakiekolwiek doświadczenie, aby uczestniczyć w warsztatach.

Na zakończenie warsztatów młodzież otrzymuje certyfikat uczestniczenia w warsztatach oraz pamiątkowy obraz, który sami utworzyli. Zapraszamy do zapoznania się z niniejszym obrazem, który będzie tematem warsztatów.

Wymagane są podstawowe materiały malarskie:

 • pędzle różnych rozmiarów

 • płótno lub twardą kartkę 

 • farby akrylowe

Oficjalnym partnerem projektu jest Centrala Polskich Szkół Dokształcających. Projekt współfinansowany ze środków otrzymanych od Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej.

Zarezerwuj swoje miejsce się już dziś!

Liczba miejsc ograniczona!

20200812_215606.jpg

PSM

Dla młodzieży.

Copyright © 2020 Polskie Stowarzyszenie Młodzieży, Inc. jest organizacją niedochodową zwolniona z podatku na mocy sekcji 501 (c) (3) Kodeksu Podatkowego. Darowizny można odliczyć od podatku, zgodnie z prawem.
Wszystkie prawa zastrzeżone. Strona internetowa zaprojektowana przez Blueprint Design Studios.

WebsiteLogoPL.png