Ratuszowa_Marmurowa.jpg

Victoria Pietruszewski

Zastępca Dyrektora ds. Mediów i Promocji

O mnie

Victoria Pietruszewski jest 17-letnią uczennicą w Old Bridge High School w New Jersey. Interesuje się biznesem, historią i polityka, aby przygotować ją do college'u. Victoria jest uczestniczka programu księgowego w swojej szkole, w którym współpracuje z kancelarią podatkową, aby uczyć się procesów księgowych. Ponadto Victoria uczęszcza do Polskiej Szkoły w Akademii Jana Pawła II w South Amboy, New Jersey. Latem uczestniczy jako wolontariuszka w miejskim obozie dziennym, a także działa jako łącznik między Polską Organizacją Młodzieży a Polską Szkołą Dokształcająca.

 

W wolnym czasie Victoria lubi spędzać dużo czasu z rodziną i przyjaciółmi. Z tatą dzieli się pasją do sztuk walki. Zdobyła juz I Dan w Taekwondo, a teraz uczy się nowego stylu sztuk walki. Lubi także chodzić na siłownię, grać w tenisa, pływać lub spacerować po lesie lub górach z rodziną. Victoria interesuje się również rysunkiem, malarstwem i fotografią. Ponadto uwielbia podróżować do nowych miejsc i poznawać przyrodę, jedzenie lub kulturę. Victoria odwiedziła kilka miejsc w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Azji, Ameryce Środkowej i Północnej i ma nadzieję odwiedzić każdy kontynent w swoich przyszłych podróżach.

Czym się zajmuję w PSM

Wicedyrektor ds. Mediów i Promocji tworzy politykę marketingową Stowarzyszenia w oparciu o długookresową strategię, prowadzi portale społecznościowe Stowarzyszenia w sieci internetowej, projektuje i wydaje informacje i ogłoszenia, pomaga w utrzymywaniu wizerunku Stowarzyszenia, zajmuje się ewentualnym wydawaniem materiałów promocyjnych.