Ratuszowa_Marmurowa.jpg

David Piskadło

Dyrektor ds. Programów

O mnie

Urodzony w Stanach Zjednoczonych, jako syn dwóch imigrantów z Polski, David nieustannie dorastał wokół polskiego języka i kultury. Jest niezwykle dumny z tego, że ma polskie pochodzenie. Obecnie, David studiuje biologię komórkową i neurobiologię na Rutgers University. 
 
W wolnej chwili lubi spędzać czas podróżując z rodziną i przyjaciółmi, a także pomagając w roli wolontariusza w szpitalu dziecięcym. Jako Dyrektor ds. Programów, widzi możliwość zjednoczenia rosnącego pokolenia polaków tak, aby ukształcić kolejnych liderów i dobroczyńców naszego społeczeństwa.

Czym się zajmuję w PSM

Organizuje spotkania i konferencje, koordynuje przygotowania do różnych uroczystości, współpracuje blisko z Kierownikiem ds. mediów i promocji w zakresie promowania wydarzeń i przygotowania organizowanych przez Stowarzyszenie wydarzeń (warsztatów, spotkań, itd.). Kieruje procesami logistycznymi. 

PSM

Dla młodzieży.

Copyright © 2020 Polskie Stowarzyszenie Młodzieży, Inc. jest organizacją niedochodową zwolniona z podatku na mocy sekcji 501 (c)(3) Kodeksu Podatkowego. Darowizny można odliczyć od podatku, zgodnie z prawem.
Wszystkie prawa zastrzeżone. Strona internetowa zaprojektowana przez Blueprint Design Studios.

WebsiteLogoPL.png