Ratuszowa_Marmurowa.jpg

Dział ds. Programów

Polskiego Stowarzyszenia Młodzieży

PERSONEL DZIAŁU DS. PROGRAMÓW

David Piskadło

Dyrektor ds. Programów

Urodzony w Stanach Zjednoczonych, jako syn dwóch imigrantów z Polski, David nieustannie dorastał wokół polskiego języka i kultury. Jest niezwykle dumny z tego, że ma polskie pochodzenie. Obecnie, David studiuje biologię komórkową i neurobiologię na Rutgers University. W wolnej chwili lubi spędzać czas podróżując z rodziną i przyjaciółmi, a także pomagając w roli wolontariusza w szpitalu dziecięcym.

Julia Maciejak

Koordynator ds. Programów Kulturalnych

Adam Bieleń

Wolontariusz

ZADANIA I OBOWIĄZKI

Dział ds. Programów odpowiada za tworzenie, organizowanie i przeprowadzanie projektów i programów realizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Młodzieży. Dział ds. Programów również kieruje procesami logistycznymi związanymi z aktywnością Stowarzyszenia. 

KONTAKT

Z Działem ds. Programów należy skontaktować się za pośrednictwem poczty elektronicznej (dpiskadlo.psm@gmail.com) w sprawach programów oraz prowadzonych przez stowarzyszenie projektów.

Biuro Prezesa Polskiego Stowarzyszenia Młodzieży

Biuro ds. Administracyjnych

Biuro ds. Społecznych

Dział ds. Międzynarodowych

Dział ds. Programów

Dział ds. Finansów

Dział ds. Mediów i Promocji

PSM

Dla młodzieży.

Copyright © 2020 Polskie Stowarzyszenie Młodzieży, Inc. jest organizacją niedochodową zwolniona z podatku na mocy sekcji 501 (c)(3) Kodeksu Podatkowego. Darowizny można odliczyć od podatku, zgodnie z prawem.
Wszystkie prawa zastrzeżone. Strona internetowa zaprojektowana przez Blueprint Design Studios.

WebsiteLogoPL.png