top of page
Ratuszowa_Marmurowa.jpg

Natalia Turkiewicz

Dyrektor operacyjny

Turkiewicz_edited_edited.jpg

O mnie

Natalia Turkiewicz obecnie uczęszcza do SUNY New Paltz na kierunku Psychobiologia. W SUNY New Paltz Natalia jest członkiem Honors College i studiuje w kierunku przedmedycznym.

Natalia jest certyfikowanym klinicznym asystentem medycznym ze stażem w Jag One Physical Therapy, Montefiore Medical Center i Mount Sinai Beth Israel. Natalia ma pasję do medycyny i pomagania ludziom, co zachęca ją do ciągłego poszerzania swojej wiedzy medycznej, aby pomóc jej osiągnąć swój długofalowy cel, jakim jest zostanie neurochirurgiem. Ma silną pasję do medycyny i uwielbia pomagać ludziom.

Natalia ukończyła 12 lat Szkoły Polskiej w Parafii św. Cyryla i Metodego na Brooklynie w Nowym Jorku. Natalia ma silną pasję do swojego polskiego pochodzenia, a umiejętność płynnego mówienia po polsku pomogła jej ogromnie odnieść sukces zarówno jako student, jak i jako osoba.

Czym się zajmuję w PSM

Dyrektor operacyjny nadzoruje codzienne wewnętrzne operacje biznesowe i administrację Polskiego Stowarzyszenia Młodzieży i podlega bezpośrednio Prezesowi. Natalia zapewnia zarządzanie, przywództwo i wizję, aby PSM spełniał swoje cele krótko i długoterminowe. Pomaga utrzymać kulturę firmy, która wzmacnia efektywność operacyjną i generuje przychody, zapewniając jednocześnie skuteczne procedury operacyjne i ścisłą współpracę z liderami zespołów, aby nadzorować ich postępy i zapewniać wsparcie w codziennej działalności wolontariuszy.

bottom of page