Ratuszowa_Marmurowa.jpg

Natalia Turkiewicz

Zastępca Dyrektora ds. Społecznych

O mnie

Natalia Turkiewicz uczęszcza obecnie do High School for Health Professions and Human Services na Manhattanie oraz do polskiej szkoły sobotniej przy parafii kościoła Św. Cyryla i Metodego na Greenpoincie. Natalia bierze udział w programie medycznym prowadzonym przez jej szkołę oraz pomaga w społecznie w klinice rehabilitacyjnej Jag One-on-one. Ma ogromną pasję do medycyny i uwielbia pomagać ludziom. W wolnym czasie Natalia gra w football amerykański, jest cheerleaderką w swojej szkole, oraz lubi śpiewać i grać na gitarze. 

 

Natalia jest aktywną wolontariuszką w wielu społecznościach. Często pracuje jako wolontariuszka w liceum wraz z polską szkołą. Oprócz tego jest aktywną wolontariuszką w parafii Św. Stanisława Kostki oraz w gimnazjum, gdzie pomaga przygotować uczniów do zawodów tanecznych. Natalia jest bardzo dumna z polskiego pochodzenia etnicznego, a umiejętność płynnego mówienia po polsku pomogło jej w osiągnięciu sukcesu jako studentka, także jako obywatelka. 

Czym się zajmuję w PSM

Zastępca Dyrektora ds. Społecznych odpowiada za koordynację szeroko rozumianych inicjatyw społecznych, opiekę nad sprawami członkostwa oraz koordynację efektywnej współpracy z polską młodzieżą i studentami. W przypadku nieobecności lub braku możliwości pełnienia obowiązków przez Wiceprezesa ds. Społecznych, Zastępca Dyrektora ds. Społecznych pełni obowiązki Wiceprezesa ds. Społecznych.

PSM

Dla młodzieży.

Copyright © 2020 Polskie Stowarzyszenie Młodzieży, Inc. jest organizacją niedochodową zwolniona z podatku na mocy sekcji 501 (c)(3) Kodeksu Podatkowego. Darowizny można odliczyć od podatku, zgodnie z prawem.
Wszystkie prawa zastrzeżone. Strona internetowa zaprojektowana przez Blueprint Design Studios.

WebsiteLogoPL.png