Ratuszowa_Marmurowa.jpg

Natalia Turkiewicz

Dyrektor operacyjny

Turkiewicz_edited.jpg

O mnie

Natalia Turkiewicz uczęszcza obecnie do High School for Health Professions and Human Services na Manhattanie oraz do polskiej szkoły sobotniej przy parafii kościoła Św. Cyryla i Metodego na Greenpoincie. Natalia bierze udział w programie medycznym prowadzonym przez jej szkołę oraz pomaga w społecznie w klinice rehabilitacyjnej Jag One-on-one. Ma ogromną pasję do medycyny i uwielbia pomagać ludziom. W wolnym czasie Natalia gra w football amerykański, jest cheerleaderką w swojej szkole, oraz lubi śpiewać i grać na gitarze. 

 

Natalia jest aktywną wolontariuszką w wielu społecznościach. Często pracuje jako wolontariuszka w liceum wraz z polską szkołą. Oprócz tego jest aktywną wolontariuszką w parafii Św. Stanisława Kostki oraz w gimnazjum, gdzie pomaga przygotować uczniów do zawodów tanecznych. Natalia jest bardzo dumna z polskiego pochodzenia etnicznego, a umiejętność płynnego mówienia po polsku pomogło jej w osiągnięciu sukcesu jako studentka, także jako obywatelka. 

Czym się zajmuję w PSM

Udziela wsparcia w zakresie czynności formalnych, administracyjnych i organizacyjnych prezesowi zarządu. Koordynuje skuteczną współpracę z młodzieżą polonijną i dba o skuteczny przepływ informacji w strukturze. Reprezentuje członków wewnątrz i na zewnątrz Stowarzyszenia, oraz pomaga w podejmowaniu w ich imieniu decyzji dotyczących bieżącego funkcjonowania Stowarzyszenia.