Ratuszowa_Marmurowa.jpg

Nicole Zawiliński

Radca Prawny Prezesa

O mnie

Nicole Zawiliński urodziła się w Stanach Zjednoczonych, rodzina jej pochodzi z Jasła. Od dzieciństwa wiedziała, że chce zostać adwokatem. W 2019 roku skończyła studia na Uniwersytecie DePaul w Chicago w dziedzinie politologii. Obecnie uczęszcza na Uniwersytet Loyola, gdzie jest na pierwszym roku studiów prawniczych. Poprzednio zaocznie studiowała także w Dublinie gdzie miała praktyki w Oireachtas — Parlamencie Irlandzkim.

W wolnym czasie lubi gotować, czytać i podróżować. Najbardziej lubię kuchnie włoską i polską. Zwiedziła już 15 państw i nieustannie planuje wycieczki do następnych!

Czym się zajmuję w PSM

Radca Prawny Prezesa jest odpowiedzialny za doradzanie członkom zarządu, wyższej kadrze kierowniczej oraz członkom Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Młodzieży w kwestiach prawnych, nowych i obowiązujących przepisów prawnych, a także wszelkich kwestiach prawnych związanych z prowadzeniem działalności korporacji.

PSM

Dla młodzieży.

Copyright © 2020 Polskie Stowarzyszenie Młodzieży, Inc. jest organizacją niedochodową zwolniona z podatku na mocy sekcji 501 (c)(3) Kodeksu Podatkowego. Darowizny można odliczyć od podatku, zgodnie z prawem.
Wszystkie prawa zastrzeżone. Strona internetowa zaprojektowana przez Blueprint Design Studios.

WebsiteLogoPL.png