Helena Źródłowska

Dyrektor ds. Międzynarodowych

O mnie

Helena Źródłowska urodziła się w Kozienicach. W dzieciństwie mieszkała również w Estonii i na Ukrainie. Do USA przeprowadziła się w wieku 20 lat, gdzie obecnie jest studentką Ekonomii i Biznesu na New York University. W przeszłości zajmowała stanowisko Asystentki Działu Eventów w warszawskim hotelu Marriott. Obecnie pełni rolę asystentki działu kadr w NYU Wagner. Helena w wolnych chwilach, z ramienia organizacji NetImpact, udziela się charytatywnie w schronisku dla bezdomnych kobiet na Bronx. Jest też członkiem klubu tanecznego na NYU, który reprezentuje na uniwersyteckich zawodach tanecznych.  Biegle włada językiem polskim, angielskim, francuskim i rosyjskim.

Czym się zajmuję w PSM

Dyrektor ds. Międzynarodowych jest pełnomocnikiem stowarzyszenia poza granicami kraju, odpowiada za współpracę z delegaturami i oddziałami stowarzyszenia na obczyźnie oraz koordynuje ich współpracę z Zarządem Polskiego Stowarzyszenia Młodzieży. Pomaga w utworzeniu delegatur i kontaktu z organizacjami państwowymi i pozarządowymi poza granicami Stanów Zjednoczonych.

PSM

Dla młodzieży.

Copyright © 2020 Polskie Stowarzyszenie Młodzieży, Inc. jest organizacją niedochodową zwolniona z podatku na mocy sekcji 501 (c) (3) Kodeksu Podatkowego. Darowizny można odliczyć od podatku, zgodnie z prawem.
Wszystkie prawa zastrzeżone. Strona internetowa zaprojektowana przez Blueprint Design Studios.

WebsiteLogoPL.png