top of page

sob., 08 paź

|

Polish & Slavic Center

Warsztaty malarskie "Paint & Sip"

Naucz się nowych umiejętności, stwórz piękne dzieło pod okiem doświadczonego malarza, odkryj w sobie pasję! Tym razem, na warsztaty rodzaju "Paint & Sip" zapraszamy młodzież starszą i studentów.

Registration for this event is now closed
See other events
Warsztaty malarskie "Paint & Sip"
Warsztaty malarskie "Paint & Sip"

Czas i lokalizacja

08 paź 2022, 18:00 GMT-4

Polish & Slavic Center, 176 Java St, Brooklyn, NY 11222, USA

Informacje

📢 Po raz pierwszy warsztaty malarskie odbędą się osobiście! Prowadzone przez Angelikę Mojsę warsztaty cieszyły się ogromną popularnością podczas pandemii w formie wirtualnej, lecz w sobotę 8 października o godzinie 6PM po raz pierwszy odbędą się w formie konwencjonalnej dzięki uprzejmości Centrum Polsko-Słowiańskiego!  Serdecznie zapraszamy młodzież starszą i studentów na warsztaty malarskie rodzaju “Paint & Sip” podczas których będzie można utworzyć wspaniałe dzieło sztuki delektując się lampką wina i drobnym poczęstunkiem.

🎨🖌 Podczas warsztatów poznamy technikę malarstwa farbami akrylowymi i utworzy własne dzieło na podstawie naśladowania instruktora. Nie jest wymagane jakiekolwiek wcześniejsze doświadczenie, aby uczestniczyć w warsztatach.

✅ W cenie wstępu zapewniamy drobny poczęstunek, dla osób pełnoletnich dostęp do baru oraz wszelkie materiały malarskie. UWAGA! Liczba miejsc jest ograniczona do 30 osób. Cena wstępu dla osób pełnoletnich wynosi $25, a dla osób niepełnoletnich $20. Osobom niepełnoletnim (21+) alkoholu nie podajemy.

Oficjalnym partnerem projektu jest Centrum Polsko-Słowiańskie. Warsztaty malarskie odbywają się w ramach projektu Młodzi Wsród Sztuki dofinansowanego ze środków DWPPG/MSZ w ramach zadania publicznego wspierania Polonii i Polaków za Granicą.

Zarezerwuj bilet

  • Event Ticket

    Od 20,00 USD do 25,00 USD
    Sprzedaż zakończona
    • 25,00 USD
    • 20,00 USD

Suma

0,00 USD

Udostępnij te wydarzenie

bottom of page