top of page
Watercolor Painting

Warsztaty malarskie

dla młodzieży starszej i studentów

Sobota, 8 października o godz. 6PM
Centrum Polsko-Słowiańskie

Naucz się nowych umiejętności, stwórz piękne dzieło pod okiem doświadczonego malarza, odkryj w sobie pasję! Tym razem, na warsztaty rodzaju "Paint & Sip" zapraszamy młodzież starszą i studentów.

Untitled design.png

Czas i lokalizacja

Sobota, 8 października 2022 o godzinie 6:00PM (czasu nowojorskiego)

Centrum Polsko-Słowiańskie • 176 Java Street, Brooklyn, NY 11222

Opis wydarzenia

📢 Po raz pierwszy warsztaty malarskie odbędą się osobiście! Prowadzone przez Angelikę Mojsę warsztaty cieszyły się ogromną popularnością podczas pandemii w formie wirtualnej, lecz w sobotę 8 października o godzinie 6PM po raz pierwszy odbędą się w formie konwencjonalnej dzięki uprzejmości Centrum Polsko-Słowiańskiego!  Serdecznie zapraszamy młodzież starszą i studentów na warsztaty malarskie rodzaju “Paint & Sip” podczas których będzie można utworzyć wspaniałe dzieło sztuki delektując się lampką wina i drobnym poczęstunkiem.

🎨🖌 Podczas warsztatów poznamy technikę malarstwa farbami akrylowymi i utworzy własne dzieło na podstawie naśladowania instruktora. Nie jest wymagane jakiekolwiek wcześniejsze doświadczenie, aby uczestniczyć w warsztatach.

✅ W cenie wstępu zapewniamy drobny poczęstunek, dla osób pełnoletnich dostęp do baru oraz wszelkie materiały malarskie. UWAGA! Liczba miejsc jest ograniczona do 30 osób. Cena wstępu dla osób pełnoletnich wynosi $25, a dla osób niepełnoletnich $20. Osobom niepełnoletnim (21+) alkoholu nie podajemy.

Oficjalnym partnerem projektu jest Centrum Polsko-Słowiańskie. Warsztaty malarskie odbywają się w ramach projektu Młodzi Wsród Sztuki dofinansowanego ze środków DWPPG/MSZ w ramach zadania publicznego wspierania Polonii i Polaków za Granicą.

Zarezerwuj swoje miejsce się już dziś!

Liczba miejsc ograniczona do 30 osób.

IMG_9189.jpeg
g245016.png
g245016.png
bottom of page